e-szkolenie banerSzkolenie biblioteczne on-line (E-szkolenie) przeznaczone jest dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach oraz innych użytkowników zainteresowanych korzystaniem z Biblioteki. Celem szkolenia jest zapoznanie z organizacją i funkcjonowaniem systemu biblioteczno-informacyjnego, charakterem i lokalizacją zbiorów, stroną domową Biblioteki, oferowanymi usługami bibliotecznymi oraz regulaminem i zasadami korzystania.

Szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe dla studentów pierwszego roku studiów I stopnia UPH w Siedlcach oraz jednolitych studiów magisterskich.
Uwaga! Brak szkolenia bibliotecznego nie wyklucza aktywnego korzystania z zasobów i usług Biblioteki Głównej ( w tym z wypożyczalni).

Informacja dotyczy studentów I roku studiów pierwszego stopnia oraz jednolitych magisterskich

Przypominamy o konieczności realizacji Przysposobienia bibliotecznego - drugi termin.

Test on-line z Przysposobienia bibliotecznego (E-szkolenia) będzie aktywny od 23 lutego 2021 roku od godziny 10:00, do 12 marca 2021 roku do godziny 10:00,  dostępny w zakładce test zaliczeniowy.  Rozwiązanie testu będzie podstawą zaliczenia w systemie USOS.


Osoby, które nie zaliczą testu online proszone są o kontakt z Oddziałem Informacji Naukowej telefonicznie: 25 643 17 48, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.