e-szkolenie banerSzkolenie biblioteczne on-line (E-szkolenie) przeznaczone jest dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach oraz innych użytkowników zainteresowanych korzystaniem z Biblioteki. Celem szkolenia jest zapoznanie z organizacją i funkcjonowaniem systemu biblioteczno-informacyjnego, charakterem i lokalizacją zbiorów, stroną domową Biblioteki, oferowanymi usługami bibliotecznymi oraz regulaminem i zasadami korzystania.

Szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe dla studentów pierwszego roku studiów I stopnia UPH w Siedlcach oraz jednolitych studiów magisterskich.
Uwaga! Brak szkolenia bibliotecznego nie wyklucza aktywnego korzystania z zasobów i usług Biblioteki Głównej ( w tym z wypożyczalni).

Informacja dotyczy studentów I roku studiów pierwszego stopnia oraz jednolitych magisterskich:

Trzeci termin zaliczenia e-szkolenia: test z Przysposobienia bibliotecznego można zaliczyć w dniach 6 - 29 kwietnia 2022 r., na miejscu w Oddziale Informacji Naukowej BG UPH (pokój nr 14, parter) w godzinach pracy Biblioteki.


Kontakt: Oddział Informacji Naukowej tel.  25 643 17 48, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.