emerald Emerald Insight to wielodziedzinowa baza oferująca dostęp do ponad 300 recenzowanych  e-czasopism w 13 kolekcjach tematycznych. Lista dostępnych tytułów czasopism >>
Baza dostępna w testach z komputerów sieci uczelnianej w terminie: 16 kwietnia - 18 maja br.
cabi CAB Abstracts zawiera ponad 9 mln rekordów, 410,000 pełnych tekstów artykułów, materiałów konferencyjnych i raportów z zakresu rolnictwa, leśnictwa, nauk biomedycznych oraz dyscyplin pokrewnych (omawiane tematy to m.in.: ekonomia, biopaliwa, biotechnologia, biobezpieczeństwo i bioterroryzm, chemia, zmiany klimatyczne, ekoturystyka oraz wiele innych).
Wejście >>
Baza dostępna w testach z komputerów sieci uczelnianej do 20 maja br.
EBSCO Academic Search Ultimate zawiera pełne teksty czasopism wydawanych w języku angielskim i w językach lokalnych na terenie Ameryki Północnej, Afryki, Azji, Oceanii, Europy, Ameryki Łacińskiej.
Business Source Ultimate baza pełnotekstowa z zakresu nauk ekonomicznych i biznesu. Baza dostępna w testach z komputerów sieci uczelnianej w terminie: 1 marca-31 maja br.
Humanities Source indeksuje ponad 3.000 czasopism i zawiera pełny tekst około 1.500 czasopism. Baza dostępna w testach z komputerów sieci uczelnianej w terminie: 27 marca- 25 maja br.
proQuest ProQuest Ebook Central: baza książek elektronicznych, zawiera blisko 140 tys. tytułów książek z różnych dziedzin nauki. Baza dostępna w testach z komputerów sieci uczelnianej w terminie: 29 marca-30 kwietnia br.
PQDT Global  ProQuest Dissertations & Theses Global zawiera 4 miliony prac dyplomowych i rozpraw naukowych z całego świata, z różnych dziedzin nauki. Baza dostępna w testach z komputerów sieci uczelnianej w terminie: 29 marca-30 kwietnia br.
  Więcej informacji o bazach  >>