Organizacją i realizacją wystaw zajmują się  pracownicy Oddziału Informacji Naukowej. Terminarz wystaw ustalany jest na początku roku kalendarzowego, a dobór tematów warunkują m.in. rocznice, wydarzenia i imprezy organizowane na Uniwersytecie, w kraju i na świecie.

Oddział Informacji Naukowej
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 9, 08-110 Siedlce

Osoby odpowiedzialne za organizację wystaw:

mgr Anna Mielczarek tel. 25 643 17 51 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Magdalena Chromińska tel. 25 643 17 53 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Arct
Podniebne kroniki Bohdana Arcta: wernisaż wystawy oryginalnych kronik pilota zorganizowanej w ramach 20. Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach.
Wystawę można oglądać w godzinach pracy biblioteki od 19 października br.

herbert   Herbert: wystawa zorganizowana z okazji roku Zbigniewa Herberta.

Wystawę można oglądać od czerwca do 15 października 2018 r., w godzinach pracy biblioteki.
Wystawa w wersji elektronicznej dostępna tutaj >>

ARCHIWUM WYSTAW

GDFG
SDFDF

pdf icon  2018 pdf icon 2017 pdf icon 2016 pdf icon 2015 pdf icon 2014 pdf icon 2012 pdf icon 2011 pdf icon 2010

WYDARZENIA

ekslibris.logo  50.uphW 2019 roku przypada Jubileusz 50 lecia istnienia Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Chcielibyśmy, aby pozostał trwały ślad po tym wydarzeniu. Dlatego postanowiliśmy ogłosić Konkurs na Ekslibris Biblioteki Głównej UPH.

Nasze przedsięwzięcie ma na celu:
  • wybór w ekslibrisu, który będzie używany do znakowania i identyfikacji księgozbioru Biblioteki,
  • kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz rozwijanie projektowania i twórczego myślenia,
  • promocję kultury czytelniczej, kształtowanie nawyku poszanowania książki.
Do udziału w Konkursie zapraszamy młodzież wszystkich siedleckich szkół,
w następujących kategoriach wiekowych:
  • szkoły podstawowe (klasy VIII),
  • gimnazja (klasy III),
  • szkoły średnie (klasy I-III).
Prace konkursowe można nadsyłać do 31 marca 2019 r. Szczegóły w Regulaminie Konkursu na Ekslibris Biblioteki Głównej UPH.

Koordynatorki projektu:

Magdalena Chromińska 25 643 17 53, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pdf icon  Wydarzenia 2018 r.