Organizacją i realizacją wystaw zajmują się  pracownicy Oddziału Informacji Naukowej. Terminarz wystaw ustalany jest na początku roku kalendarzowego, a dobór tematów warunkują m.in. rocznice, wydarzenia i imprezy organizowane na Uniwersytecie, w kraju i na świecie.

Oddział Informacji Naukowej
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 9, 08-110 Siedlce

Osoby odpowiedzialne za organizację wystaw:

mgr Anna Mielczarek tel. 25 643 17 54 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Magdalena Chromińska tel. 25 643 17 53 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYSTAWY

Open.w.2017   Biblioteka Główna UPH zaprasza na wystawę zorganizowaną z okazji Międzynarodowego Tygodnia Otwartego Dostępu. Tegoroczna edycja wydarzenia odbywa się w dniach 23-29 października br., pod hasłem : "Otwórz, aby..."
Wystawa czynna w godzinach pracy biblioteki.

Anioly.2017   XIV KONKURS TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Siedlce, Podlasie i Anioły. Siedlce 2017

Organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach, realizuje całe przedsięwzięcie przy współpracy z Biblioteką Główną Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego. Konkurs ma na celu integrację społeczna osób niepełnosprawnych i środowisk zajmujących się praca z osobami niepełnosprawnymi. Promowanie talentów i kształtowanie pozytywnego wizerunku, zachęcenie do wypowiedzi w formie artystycznej czyli realizowanie terapii poprzez sztukę. Ukazanie piękna Siedlec, kultury chrześcijańskiej i regionu.Uczestnikami Konkursu są dzieci, młodzież i dorosłe osoby niepełnosprawne. Najlepsze prace konkursowe wytypowane przez Komisję Artystyczną zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności na wystawie pokonkursowej w holu Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego, którą można oglądać od 26.06. 2017r. Oficjalne otwarcie i wernisaż prac połączone z rozdaniem nagród dla uczestników konkursu planowane jest na 04.07.2017 r. na godz. 11.00.

Stok.Lacki.2017   W moim magicznym domu to tytuł VIII wystawy prac uczniów SOSW w Stoku Lackim, którą prezentujemy w kwietniu 2017 roku w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. To także hasło – zaproszenie do naszej pięknej placówki, mieszczącej się w magicznym dla nas miejscu. Tutaj uczymy się, spędzamy miło czas wolny, tworzymy nasze prace i organizujemy ciekawe imprezy oraz kreujemy wydarzenia integrujące naszą małą wspólnotę ośrodkową. Tutaj dostajemy dużą dawkę energii do działania i spełniamy swoje marzenia. Zapraszamy do obejrzenia naszej propozycji i odwiedzenia naszego „magicznego domu” w Stoku Lackim, opodal Siedlec.
Uczniowie i Nauczyciele

Wernisaż: 6 kwietnia br. o godz. 11.00.
Wystawę można oglądać w dniach 6-30 kwietnia br., w godzinach pracy Biblioteki

ARCHIWUM WYSTAW

GDFG
SDFDF