Oddział Informacji Naukowej (parter)
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 9, 08-110 Siedlce
tel. (+48) 25 643 17 48, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby odpowiedzialne:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
25 643 17 46
25 643 17 53
25 643 17 47REPOZYTORIUM RepoSZawiera pełne teksty prac doktorskich przekazanych do Biblioteki Głownej w wersji elektronicznej, w dostępie otwartym, lub ograniczonym do komputerów sieci bibliotecznej (Oddział Informacji Naukowej), w zależności od woli autora.

Wejście >>

BAZA ROZPRAW DOKTORSKICH


Rejestruje prace doktorskie: obronione, napisane pod kierunkiem promotorów lub recenzowane przez pracowników Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach do 13 lutego 2015 r. Kolekcja zawiera opisy bibliograficzne i krótkie streszczenia rozpraw. Pełne teksty rozpraw doktorskich od 2007 r., których autorzy wyrazili zgodę na ich udostępnianie znajdują się w Repozytorium RepoS .
Wejście >>

NOWE ROZPRAWY DOKTORSKIE


Dziekan i Rada Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 14 stycznia 2020 r., o godz. 11.00  w budynku przy ul.Prusa 14,  w sali nr 10 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Mustaphy Sahela pt.: Wpływ zaburzeń drzewostanów na zespół ptaków Białowieskiego Parku Narodowego, ze szczególnym uwzględnieniem grup ekologicznych dziuplaków pierwotnych i wtórnych.

Promotor: dr hab. Wiesław Walankiewicz

Dziekan i Rada Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 15 stycznia 2020 r., o godz. 12.00  w budynku Wydziału Humanistycznego, przy ul. Żytniej 39,  w sali nr 1.6 (I piętro) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Kamili Marii Woźnicy pt.: Konsumpcja żywności i napojów w wojskach polskich i litewskich za ostatnich Wazów (1632-1668).

Promotor: dr hab. Dorota Wereda

Dziekan i Rada Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 16 stycznia 2020 r., o godz. 12.00  w budynku Wydziału Humanistycznego, przy ul. Żytniej 39,  w sali nr 1.6 (I piętro) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Sławomira Mroczka pt.: Policja w systemie zarządzania kryzysowego na przykładzie województwa lubelskiego.

Promotor: prof. dr hab. Marian Cieślarczyk
Promotor pomocniczy: dr Paweł Szmitkowski

Dziekan i Rada Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 29 stycznia 2020 r., o godz. 10.00  w budynku Wydziału Humanistycznego, przy ul. Żytniej 39,  w sali nr 1.6 (I piętro) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Łukasza Ciołka pt.:  Działalność straży przyrodniczych i ich miejsce w systemie bezpieczeństwa ekologicznego i porządku w Polsce.

Promotor: prof. dr hab. Marian Cieślarczyk
Promotor pomocniczy: dr Roman Stec


Dziekan i Rada Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 29 stycznia 2020 r., o godz. 13.00  w budynku Wydziału Humanistycznego, przy ul. Żytniej 39,  w sali nr 1.5 (I piętro) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Adama Kordysa pt.: Dobra Ziemskie Narodowe Wiszniów w latach 1807-1868. Od starostwa niegrodowego do majoratu.

Promotor: dr hab. Jarosław Cabaj, prof. UPH
Promotor pomocniczy: dr Grzegorz Welik


Dziekan i Rada Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zawiadamiają, że 29 stycznia 2020 r., o godz. 15.00  w budynku Wydziału Humanistycznego, przy ul. Żytniej 39,  w sali nr 1.6 (I piętro) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Damiana Jasińskiego pt.: Prywatne przedsiębiorstwa militarne we współczesnych konfliktach zbrojnych.

Promotor: dr hab. Mariusz Kubiak, prof. UPH
Promotor pomocniczy: dr hab. Cezary Kalita, prof. UPH


Rozprawy doktorskie dostępne do wglądu w Oddziale Informacji Naukowej.
bip_logo FBC

dart