Oddział Informacji Naukowej (parter)
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 9, 08-110 Siedlce
tel. (+48) 25 643 17 48, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby odpowiedzialne:
mgr Jowita Sobiczewska, tel. 25 643 17 46
mgr Magdalena Chromińska, tel. 25 643 17 53


Kolekcja doktoratów w Bazie Wiedzy UPH

Prace doktorskie obronione, napisane pod kierunkiem promotorów lub recenzowane przez pracowników Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach znajdują się w Bazie Wiedzy UPH. Od 2007 r. gromadzone są w pełnym tekście.

Kolekcja zawiera:

  • opisy bibliograficzne (bez pliku PDF: brak pliku, lub zgody na udostępnienie);
  • rozprawy doktorskie w dostępie ograniczonym: dostęp z komputerów w Oddziale Informacji Naukowej (parter) oraz w Czytelni Zbiorów Specjalnych (II piętro);
  • rozprawy doktorskie w dostępie otwartym (bez ograniczeń).

Nowe rozprawy doktorskie

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż Larysy Hajko pt.: Ocena wpływu wybranych aminokwasów na wielkość i jakość plonu warzyw korzeniowych odbędzie się 2 grudnia 2022 r., o godz. 10.00. Więcej informacji (BIP- nadanie stopnia doktora). 
Osoby zainteresowane, które chcą wziąć udział w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie swoich danych (imię, nazwisko, adres e-mail) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Po zgłoszeniu zostanie Państwu przesłane oświadczenie RODO. Należy je podpisać i przesłać skan oświadczenia na podany wyżej adres mailowy.

 

  • Rozprawy doktorskie dostępne do wglądu w Oddziale Informacji Naukowej Biblioteki Głównej UPH , po uprzednim umówieniu się. Tel. 25 643 17 48.
bip_logo Federacja Bibliotek Cyfrowych_logo