Oddział Informacji Naukowej (parter)
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 9, 08-110 Siedlce
tel. (+48) 25 643 17 48, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby odpowiedzialne:
mgr Jowita Sobiczewska, tel. 25 643 17 46
mgr Magdalena Chromińska, tel. 25 643 17 53
mgr Marcin Malik, tel 25 643 17 47


  • Rozprawy zamieszczane są w Repozytorium RepoS na podstawie Zarządzenia Rektora UPH nr 21/2020 - wersja dostępna cyfrowo (PDF 174 KB)
  • Rozprawy doktorskie dostępne do wglądu w Oddziale Informacji Naukowej

Repozytorium RepoS

Zawiera pełne teksty prac doktorskich przekazanych do Biblioteki Głownej w wersji elektronicznej, w dostępie otwartym, lub ograniczonym do komputerów sieci bibliotecznej (Oddział Informacji Naukowej), w zależności od woli autora.

Wejście do repozytorium (strona www)

Baza rozpraw doktorskich

Prace doktorskie: obronione, napisane pod kierunkiem promotorów lub recenzowane przez pracowników Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach znajdują się w bazie Bibliografia Publikacji. Kolekcja zawiera opisy bibliograficzne. Pełne teksty rozpraw doktorskich od 2007 r., których autorzy wyrazili zgodę na ich udostępnianie znajdują się w Repozytorium RepoS .
Wejście do bazy Bibliografia Publikacji UPH (strona www)

Nowe rozprawy doktorskie


Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Artura Marka Gajowniczka pt. Bezpieczeństwo informacyjne w kontekście funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego w latach 2004-2019 na przykładzie województwa mazowieckiego odbędzie się 1 grudnia 2021 r., o godz. 11.00. Więcej informacji (strona www).

  • Osoby zainteresowane, które chcą wziąć udział w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie swoich danych (imię, nazwisko, adres e-mail) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po zgłoszeniu zostanie Państwu przesłane oświadczenie RODO. Należy je podpisać i przesłać skan oświadczenia na podany wyżej adres mailowy.
  • Rozprawy doktorskie dostępne do wglądu w Oddziale Informacji Naukowej Biblioteki Głównej UPH w godzinach 8-15 od poniedziałku do piątku, po uprzednim umówieniu się. Tel. 25 643 17 46.bip_logo Federacja Bibliotek Cyfrowych_logo